Teknik Destek Servisi

Her keseye uygun, profesyonel ve hızlı servis...

73 Kişilik Dev Kadro

İşinin ehli işletmemizin yetenekli teknisyenleri ve çağrı merkezi çalışanlarımız ile dev bir ekibiz.

7/24 Ulaşım İmkanı

7 Gün 24 Saat boyunca açık çağrı merkezimiz sayesinde servis kaydı oluşturabilir ve aynı zamanda pek çok konuda bilgi alma şansına sahip olursunuz.

Uzman Servis

Tüm cihazlarınıza son derece özenle yapılan bir bakım veya onarım cihazın eskisinden bile daha iyi çalışmasına olanak sağlar, teknisyenlerimiz en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

Müşteri İletişim Servisi

Hızlı ve profesyonel teknisyenlerimizin tamir edeceği, bakımını yapacağı tüm cihazlarınız uzun süreler boyunca çalışacak...

01

Uzun yılların verdiği tecrübenin sayesinde işletmemiz kısa süre içerisinde büyüyerek tüm ilçelere hizmet verir hale geldi. Kombi bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini büyük bir ustalıkla yapabiliriz.

02

İstanbul'un tüm semtlerinde Klimalara özel servis hizmeti vermekteyiz. Klimaların yaza girmeden önce rutin olarak bakımının yapılması büyük önem taşımakta.

03

Çamaşır makinesi arızlarında müşterilerimizin ilk adresi olmayı başardığımız için çok mutluyuz, her gün çalışan çok az sayıda olan teknolojik aletlerin arasında olan çamaşır makinelerine özel servis hizmeti vermekteyiz.

04

Bulaşık makineleri sonu gelmek bilmeyen bulaşıklardan bizi kurtaran bir icattır, çoğu evde bulunan bu makineler sayesinde insanlar 1 - 2 saatlik işleri 30dk. içerisinde bitirmiş olurlar. Bizler de bu güzel makinelerin onarımını yapmaktayız.

05

Fırınların uzun süreli çalışmaları sonucu pek çok parçası eskir, bozulur veya bir hasar alarak kullanılamaz hale gelir işte bu tip durumlarda Teknik Servis Hizmeti veren işletmemiz devreye girerek makinenizin ihtiyacı olan bakımı sağlar.

Müşterilerimiz

Bizi her fırsatta en güzel dilekleri ve yorumlarıyla motive eden müşterilerimizden bazılarının değerli görüşlerini paylaşıyoruz.

kombi
klima
beyaz eşya
buzdolabı
çamaşır makinesi
bulaşık makinesi

Servis Kaydı Oluştur

Bağlantıya tıklayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.